
Oferujemy naszym Klientom realizację i koordynację badań Medycyny Pracy. Zapewniamy dedykowanego opiekuna, którego zadaniem jest optymalizacja działań w zakresie Medycyny Pracy z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klienta. Nasza oferta zawiera pełny zakres usług obejmujący wszystkie badania i konsultacje lekarskie wymagane prawem (Kodeks Pracy). Dzięki współpracy z LUX MED nasi Klienci zapewniają swoim pracownikom profesjonalną opiekę i dogodny sposób realizacji badań Medycyny Pracy.
Forma rozliczenia:
Usługa dostępna w ramach abonamentów lub ubezpieczeń: bezpłatnie, z rabatem lub dopłatą
Usługa dostępna:
W placówce
Informacje przydatne przed wizytą i badaniami
Szczegóły
Badania Medycyny Pracy w LUX MED to wygoda dla Twoich pracowników. Zapewniamy umawianie badań online - w dogodnym miejscu i czasie. Jedyne czego potrzebuje Twój pracownik to skierowanie i konto na Portalu Pacjenta. e-Skierowania Medycyny Pracy to wygodne zarządzanie badaniami online przez pracodawcę: oferujemy pierwszą na rynku aplikację e-Skierowania Medycyny Pracy usprawniającą zarządzanie badaniami. Aplikacja pozwala pracodawcy zaoszczędzić czas, zmniejszyć koszty i zyskać pełną kontrolę nad procesem.
Zakres świadczonych usług w ramach Medycyny Pracy w ramach podpisanej umowy:
- badania Medycyny Pracy są wykonywane na podstawie Kodeksu pracy (Art. 229. K.P.): badania wstępne, badania okresowe, badanie kontrolne,
- badania sanitarno-epidemiologiczne,
- wizytacje stanowisk pracy,
- komisje BHP,
- opinie dla potrzeb komisji wypadkowej,
- szczepienia pracownicze.
Dowiedz się więcej o zakresie świadczonych usług w ramach Medycyny Pracy
Podobne usługi
Najnowsze artykuły i poradniki

Błonica szczepienie dorosłych – kiedy warto się szczepić?
To ciężka choroba zakaźna, dlatego szczepienie dorosłych na błonicę jest również zalecane. Kiedy w wieku dorosłym warto doszczepić się na błonicę i kto może być narażony na ciężki przebieg choroby? Wyjaśniamy.
Błonica to choroba zakaźna o ciężkim przebiegu wywoływana przez bakterie maczugowca błonicy. Do zakażenia dochodzi drogą kropelkową, a także przez bezpośredni kontakt z osobą chorą lub nosicielem, a pierwsze objawy błonicy pojawiają się zazwyczaj po 2-5 dniach od zakażenia.
Mimo że choroba najczęściej pojawia się krajach Afryki, Azji czy na Bliskim Wschodzie, również w Polsce w ostatnich dniach odnotowano dwa nowe przypadki błonicy – u dziecka i osoby dorosłej.

Depresja poporodowa – objawy, przyczyny i sposoby leczenia
Urodziłaś dziecko, ale nie potrafisz się z tego cieszyć? Czujesz, że nie dorastasz do roli matki i na każdym możliwym kroku widzisz swoje wady? Takie uczucia towarzyszą tysiącom młodych mam. Szacuje się, że depresja poporodowa dotyka 10-22% kobiet, ale tylko co druga zgłasza się z nią do specjalisty. Problem jest często mylony z hormonalną huśtawką nastrojów, jednak nie warto go bagatelizować. Sprawdź, jakie są kryteria diagnostyczne depresji poporodowej, jak się objawia i w jaki sposób można ją leczyć. Czy młodzi ojcowie również są narażeni na to zaburzenie?

Czym jest wskaźnik BMI? Jak interpretować wyniki?
W ciągu ostatnich lat w polskim społeczeństwie – i nie tylko – wzrósł problem nadwagi i otyłości. Szacuje się, że w naszym kraju na otyłość cierpi ok. 9 mln osób. Statystyki na ten temat bazują na międzynarodowej skali BMI (ang. Body Mass Index), która pozwala oszacować, czy aktualna waga jest prawidłowa, zbyt wysoka lub za niska. Sprawdź, czym jest ten wskaźnik, jak dokonywać obliczeń i interpretować wyniki.