Ubezpieczenie Szpitalne LUX MED

Podczas leczenia szpitalnego priorytetem powinien być szybki powrót do zdrowia. Dlatego oferujemy Ci pomoc Koordynatora Opieki Szpitalnej, który przeprowadzi Cię przez cały proces leczenia i zajmie się formalnościami. Wszystko po to, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze – szybkim powrocie do zdrowia. 

Kup ubezpieczenie

Szczegóły

Koordynacja Opieki Szpitalnej zawiera m.in.: organizację hospitalizacji, bieżący kontakt telefoniczny, ciągłość opieki w przypadku zabiegów, hospitalizacji i w okresie rekonwalescencji oraz koordynację w przypadku planowanego porodu.


Zakres koordynacji

Koordynator ułatwi Ci korzystanie z opieki szpitalnej na każdym etapie leczenia.

• Dba, abyś miał pełną i szybką informację na temat opieki szpitalnej.

• Wspiera w zakresie umawiania badań i przyjęcia do szpitala.

• Kontaktuje się ze wskazanymi przez Ciebie bliskimi osobami, udzielając potrzebnych informacji.

• W razie potrzeby organizuje pobyt bliskich w szpitalu.

• Kompletuje dokumentację – zbiera wszystkie zalecenia pooperacyjne, skierowania i recepty.

• Umawia wizytę kontrolną.

• Organizuje wypis ze szpitala, a jeśli jest potrzebny – także transport.

Szpitale dostępne w ramach ubezpieczenia

Z ubezpieczenia skorzystasz w sieci szpitali własnych i partnerskich Grupy LUX MED w całej Polsce. Pokaż listę szpitali.

Jak skorzystać z Koordynacji Opieki Szpitalnej

Gdy tylko pojawi się potrzeba hospitalizacji, skontaktuj się ze swoim Koordynatorem Opieki Szpitalnej. Otrzymasz propozycję leczenia wraz z wyceną zabiegów bądź operacji. Zadzwoń pod numer 22 434 00 24.


Pliki do pobrania

Podobne usługi

Kup ubezpieczenie

Najnowsze artykuły i poradniki

blonica szczepienie doroslych.png
Szczepienie i profilaktyka

Błonica szczepienie dorosłych – kiedy warto się szczepić?

To ciężka choroba zakaźna, dlatego szczepienie dorosłych na błonicę jest również zalecane. Kiedy w wieku dorosłym warto doszczepić się na błonicę i kto może być narażony na ciężki przebieg choroby? Wyjaśniamy. 

Błonica to choroba zakaźna o ciężkim przebiegu wywoływana przez bakterie maczugowca błonicy. Do zakażenia dochodzi drogą kropelkową, a także przez bezpośredni kontakt z osobą chorą lub nosicielem, a pierwsze objawy błonicy pojawiają się zazwyczaj po 2-5 dniach od zakażenia.

Mimo że choroba najczęściej pojawia się krajach Afryki, Azji czy na Bliskim Wschodzie, również w Polsce w ostatnich dniach odnotowano dwa nowe przypadki błonicy – u dziecka i osoby dorosłej. 

Depresja poporodowa – przyczyny, objawy, leczenie
CiążaPsychologia

Depresja poporodowa – objawy, przyczyny i sposoby leczenia

Urodziłaś dziecko, ale nie potrafisz się z tego cieszyć? Czujesz, że nie dorastasz do roli matki i na każdym możliwym kroku widzisz swoje wady? Takie uczucia towarzyszą tysiącom młodych mam. Szacuje się, że depresja poporodowa dotyka 10-22% kobiet, ale tylko co druga zgłasza się z nią do specjalisty. Problem jest często mylony z hormonalną huśtawką nastrojów, jednak nie warto go bagatelizować. Sprawdź, jakie są kryteria diagnostyczne depresji poporodowej, jak się objawia i w jaki sposób można ją leczyć. Czy młodzi ojcowie również są narażeni na to zaburzenie?

BMI.jpg
DietetykaUroda i sportZdrowie na co dzień

Czym jest wskaźnik BMI? Jak interpretować wyniki?

W ciągu ostatnich lat w polskim społeczeństwie – i nie tylko – wzrósł problem nadwagi i otyłości. Szacuje się, że w naszym kraju na otyłość cierpi ok. 9 mln osób. Statystyki na ten temat bazują na międzynarodowej skali BMI (ang. Body Mass Index), która pozwala oszacować, czy aktualna waga jest prawidłowa, zbyt wysoka lub za niska. Sprawdź, czym jest ten wskaźnik, jak dokonywać obliczeń i interpretować wyniki.