Ubezpieczenie Szpitalne LUX MED

Podczas leczenia szpitalnego priorytetem powinien być szybki powrót do zdrowia. Dlatego oferujemy Ci pomoc Koordynatora Opieki Szpitalnej, który przeprowadzi Cię przez cały proces leczenia i zajmie się formalnościami. Wszystko po to, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze – szybkim powrocie do zdrowia. 

Kup ubezpieczenie

Szczegóły

Koordynacja Opieki Szpitalnej zawiera m.in.: organizację hospitalizacji, bieżący kontakt telefoniczny, ciągłość opieki w przypadku zabiegów, hospitalizacji i w okresie rekonwalescencji oraz koordynację w przypadku planowanego porodu.


Zakres koordynacji

Koordynator ułatwi Ci korzystanie z opieki szpitalnej na każdym etapie leczenia.

• Dba, abyś miał pełną i szybką informację na temat opieki szpitalnej.

• Wspiera w zakresie umawiania badań i przyjęcia do szpitala.

• Kontaktuje się ze wskazanymi przez Ciebie bliskimi osobami, udzielając potrzebnych informacji.

• W razie potrzeby organizuje pobyt bliskich w szpitalu.

• Kompletuje dokumentację – zbiera wszystkie zalecenia pooperacyjne, skierowania i recepty.

• Umawia wizytę kontrolną.

• Organizuje wypis ze szpitala, a jeśli jest potrzebny – także transport.



Szpitale dostępne w ramach ubezpieczenia

Z ubezpieczenia skorzystasz w sieci szpitali własnych i partnerskich Grupy LUX MED w całej Polsce. Pokaż listę szpitali.



Jak skorzystać z Koordynacji Opieki Szpitalnej

Gdy tylko pojawi się potrzeba hospitalizacji, skontaktuj się ze swoim Koordynatorem Opieki Szpitalnej. Otrzymasz propozycję leczenia wraz z wyceną zabiegów bądź operacji. Zadzwoń pod numer 22 434 00 24.



Pliki do pobrania

Podobne usługi

Kup ubezpieczenie

Najnowsze artykuły i poradniki

Jak interpretować wyniki mammografii? Co oznacza zagęszczenie piersi?
Diagnostyka

Jak interpretować wyniki mammografii? Co oznacza zagęszczenie piersi?

Mammografia jest uznawana za jedną z najskuteczniejszych metod wczesnego wykrywania raka piersi. Jednak interpretacja wyników tego badania nie zawsze jest prosta, szczególnie dla pacjentów. Jednym z pojęć, które często pojawiają się w opisach mammograficznych, jest „zagęszczenie” piersi. Co dokładnie oznacza to określenie i jak wpływa ono na proces diagnostyczny? Sprawdź, czym jest zagęszczenie w mammografii, jak się ono prezentuje oraz jakie ma znaczenie kliniczne.

Tomosynteza, czyli mammografia wielowarstwowa – co to za badanie?
Diagnostyka

Tomosynteza, czyli mammografia wielowarstwowa – co to za badanie?

Diagnostyka obrazowa piersi odgrywa ważną rolę w wykrywaniu i leczeniu schorzeń tego gruczołu, w tym nowotworów. Wśród różnorodnych metod obrazowania mammografia pozostaje podstawowym badaniem przesiewowym i diagnostycznym. Jednak wraz z rozwojem technologii, pojawiły się również nowoczesne techniki, takie jak tomosynteza, które znacznie usprawniają i ulepszają diagnostykę chorób piersi. Dowiedz się więcej na temat tomosyntezy, poznaj jej kluczowe cechy, zalety oraz wskazania do wykonania tego badania.

Statystyki raka piersi – kto jest na niego najbardziej narażony?
Diagnostyka

Statystyki raka piersi – kto jest na niego najbardziej narażony?

Rak piersi stanowi poważny problem zdrowotny na całym świecie, szczególnie wśród kobiet. W krajach rozwiniętych ten nowotwór złośliwy jest najczęstszym typem raka u płci żeńskiej. W krajach rozwijających się odnotowuje się jego rosnącą tendencję. Sprawdź, kogo najczęściej dotyka rak piersi