Zabiegi chirurgiczne w Gdyni.jpg

Nie zakładając z góry, że to akurat będzie nam potrzebne, warto zabezpieczyć się na wypadek poważnych chorób. Dzięki temu, mając odpowiednie wsparcie finansowe, w tych szczególnych sytuacjach możemy skupić swoje siły na zmierzeniu się z chorobą. Ubezpieczenie w razie Poważnego Zachorowania oferowane jest w formie dodatkowej umowy do Ubezpieczenia Ambulatoryjnego LUX MED Ubezpieczenia.

Dowiedz się więcej

Szczegóły

Nasze Grupowe Ubezpieczenie Zdrowotne LUX MED dla Firm (Ubezpieczenie w razie Poważnego Zachorowania) skierowane jest do firm zatrudniających minimum 10 pracowników. Ubezpieczającym jest pracodawca, zawierający Umowę ubezpieczenia na rzecz swoich pracowników z możliwością rozszerzenia opieki na członków rodziny zamieszkujących we wspólnym gospodarstwie domowym (współmałżonek/ partner, który nie ukończył 70 lat oraz dzieci, które nie ukończyły 26 lat).


Ubezpieczonym Głównym może być osoba fizyczna, będąca Pracownikiem Ubezpieczającego, która w dniu przystąpienia do ubezpieczenia ukończyła 18 lat a nie ukończyła 64 lat.


Zakres ubezpieczenia umożliwia wybór jednego z dwóch wariantów obejmujących 8 lub 17 chorób i stanów chorobowych. Lista chorób uwzględnionych w zakresie ubezpieczenia jest przemyślana pod kątem realnego zagrożenia, jakie stanowią one dla każdego z nas. Ważne jest również to, że są to choroby bezpośrednio zagrażające życiu lub mające istotny wpływ na stan zdrowia oraz jakość życia.


  • Wariant I: to ochrona ubezpieczeniowa, która obejmuje takie schorzenia, jak: nowotwór złośliwy (rak), ostry zawał serca (MI), udar mózgu, przeszczep głównych organów, łagodny guz mózgu, utrata kończyn, operacja zastawki serca, śpiączka.
  • Wariant II: to ochrona ubezpieczeniowa, która obejmuje takie schorzenia, jak: nowotwór złośliwy (rak), ostry zawał serca (MI), udar mózgu, przeszczep głównych organów, łagodny guz mózgu, utrata kończyn, operacja zastawki serca, śpiączka, stwardnienie rozsiane, operacyjne leczenie choroby wieńcowej (by-pass), oparzenia trzeciego stopnia, utrata wzroku, utrata słuchu, niewydolność nerek, operacja aorty, niedowład (paraliż), utrata mowy.


Dokumenty do pobrania: 

Podobne usługi

Dowiedz się więcej

Najnowsze artykuły i poradniki

Jak interpretować wyniki mammografii? Co oznacza zagęszczenie piersi?
Diagnostyka

Jak interpretować wyniki mammografii? Co oznacza zagęszczenie piersi?

Mammografia jest uznawana za jedną z najskuteczniejszych metod wczesnego wykrywania raka piersi. Jednak interpretacja wyników tego badania nie zawsze jest prosta, szczególnie dla pacjentów. Jednym z pojęć, które często pojawiają się w opisach mammograficznych, jest „zagęszczenie” piersi. Co dokładnie oznacza to określenie i jak wpływa ono na proces diagnostyczny? Sprawdź, czym jest zagęszczenie w mammografii, jak się ono prezentuje oraz jakie ma znaczenie kliniczne.

Tomosynteza, czyli mammografia wielowarstwowa – co to za badanie?
Diagnostyka

Tomosynteza, czyli mammografia wielowarstwowa – co to za badanie?

Diagnostyka obrazowa piersi odgrywa ważną rolę w wykrywaniu i leczeniu schorzeń tego gruczołu, w tym nowotworów. Wśród różnorodnych metod obrazowania mammografia pozostaje podstawowym badaniem przesiewowym i diagnostycznym. Jednak wraz z rozwojem technologii, pojawiły się również nowoczesne techniki, takie jak tomosynteza, które znacznie usprawniają i ulepszają diagnostykę chorób piersi. Dowiedz się więcej na temat tomosyntezy, poznaj jej kluczowe cechy, zalety oraz wskazania do wykonania tego badania.

Statystyki raka piersi – kto jest na niego najbardziej narażony?
Diagnostyka

Statystyki raka piersi – kto jest na niego najbardziej narażony?

Rak piersi stanowi poważny problem zdrowotny na całym świecie, szczególnie wśród kobiet. W krajach rozwiniętych ten nowotwór złośliwy jest najczęstszym typem raka u płci żeńskiej. W krajach rozwijających się odnotowuje się jego rosnącą tendencję. Sprawdź, kogo najczęściej dotyka rak piersi