Psycholożka siedzi na fotelu i robi notatki

Pandemia Covid-19 zmusza wielu Pracodawców do podejmowania niełatwych decyzji dot. reorganizacji zatrudnienia we własnej firmie. Aby wesprzeć w tym trudnym czasie Pracodawców oraz zwalnianych Pracowników, przygotowaliśmy specjalny pakiet, w ramach którego otoczymy kompleksową opieką osoby w trudnej sytuacji zawodowej.

Skorzystaj z oferty

Szczegóły

Pakiet Wsparcia Pracownika

Pakiet umożliwia Pracownikowi skorzystanie z trzech 60-minutowych spotkań z jednym ze specjalistów Poradni Harmonia. Podczas pierwszej sesji wspólnie z naszym psychologiem ustali obszary, w których potrzebuje największego wsparcia.

 

Jakimi problemami możemy pomóc się zaopiekować?

Nasza pomoc dotyczy zarówno doraźnego wsparcia psychologicznego związanego z utratą zatrudnienia i koniecznością odnalezienia się na rynku pracy w trudnej rzeczywistości pandemii Covid-19, jak i opieki z zakresu rozwoju osobistego i poradnictwa zawodowego.

Pomożemy Pracownikowi zdefiniować jego predyspozycje, kompetencje i mocne strony, dzięki czemu będzie mógł obrać dla siebie właściwy zawodowy kierunek. Wyposażymy go również w praktyczne narzędzia, które pomogą mu przygotować się do czekających go procesów rekrutacyjnych.

 

Dogodna forma spotkań

Spotkania możemy zorganizować stacjonarnie – w naszych placówkach – lub zdalnie, a ich tematykę dostosujemy ściśle do indywidualnych potrzeb rozmówcy.

Podobne usługi

Skorzystaj z oferty

Artykuły i poradniki na temat psychologii i psychiatrii

Czym jest trauma pokoleniowa? Jaki jest jej wpływ na zachowanie i podejmowanie decyzji?
Psychologia

Czym jest trauma pokoleniowa? Jaki jest jej wpływ na zachowanie i podejmowanie decyzji?

„Trauma pokoleniowa” to określenie odnoszące się do pewnych doświadczeń lub przekonań przekazywanych z jednej generacji na drugą, wiążących się z negatywnymi konsekwencjami. W psychologii pojęcie to nazywane jest również traumą transgeneracyjną i ma związek z długotrwałym procesem, a nie z jednorazowymi sytuacjami. Czym dokładnie charakteryzuje się trauma pokoleniowa i jak wpływa na kolejne generacje? Dowiedz się więcej na ten temat.

DDA a związek – jak przeszłość dorosłych dzieci alkoholików wpływa na relacje?
Psychologia

DDA a związek – jak przeszłość dorosłych dzieci alkoholików wpływa na relacje?

Dorosłe dzieci alkoholików, w skrócie DDA, to osoby, które w swoim życiu mogą napotkać wiele różnego rodzaju trudności i problemów, skorelowanych z dzieciństwem oraz z doświadczeniami ze środowiska, w którym wyrastały. Jednym z poważnych problemów jest sposób nawiązywania głębszych relacji, w tym również związków romantycznych oraz przyjaźni. Dowiedz się więcej o tym, jak wygląda budowanie związku z osobami DDA.

Czym jest epizod maniakalny? Jakie są jego objawy i przyczyny?
Psychologia

Czym jest epizod maniakalny? Jakie są jego objawy i przyczyny?

Choć mogłoby się wydawać, że depresja i epizod maniakalny nie mają ze sobą nic wspólnego, to jednak oba te przypadki należą do zaburzeń nastroju. Tak jak epizod depresyjny, epizod maniakalny jest pewnego rodzaju stanem psychologicznym i fizjologicznym, w którym znajduje się pacjent. Co więcej, w większości przypadków występują łącznie – przeplatają się, głównie w ramach choroby afektywnej dwubiegunowej (ChAD), której rozpowszechnienie w skali światowej wynosi 2–5% i występuje zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Przebieg ChAD charakteryzujący się wyłącznie nawrotami manii jest niezwykle rzadki. Większość pacjentów w całościowym przebiegu choroby, niezależnie od jej podtypu, doświadcza więcej epizodów depresyjnych.