W placówce
null

Technologia HIFU 2 to przełom w medycynie estetycznej, oferujący wysoką skuteczność przy jednoczesnej małej inwazyjności. Jest to zabieg mający na celu nieoperacyjny lifting twarzy i ciała za pomocą skoncentrowanej wiązki ultradźwięków o dużej intensywności.

W przeciwieństwie do innych technologii, fala ultradźwiękowa HIFU2 omija naskórek i dostarcza energię w optymalnej temperaturze na ściśle określoną głębokość. W następstwie dochodzi do podgrzania tkanek i punktowej koagulacji włókien kolagenowych, które skracając się, odzyskują sprężystość. Natychmiast po zabiegu uzyskujemy pierwszy efekt lekkiego liftingu. Okres 3 miesięcy po zabiegu, to czas w którym w skórze zachodzi proces zbliżony do procesu naturalnego gojenia, w efekcie którego poziom ujędrnienia i wygładzenia pogłębia się, a komórki odzyskują formę i strukturę sprzed kilku lat, dając efekt odmłodzenia.

Zabieg można stosować zarówno na twarz, jak i na partie ciała.

Miejsca, w których zrealizujesz usługę

Miejsca, w których zrealizujesz usługę

Placówki

Podobne usługi:

liposukcja ud.jpg
Zabieg liposukcji ud
leczenie-zaburzen-snu.jpg
Leczenie zaburzeń snu
Liposukcja plecow szpital pulawska-st.jpg
Zabieg liposukcji pleców

Zarezerwuj wizytę

Najnowsze artykuły i poradniki

Jak interpretować wyniki mammografii? Co oznacza zagęszczenie piersi?
Diagnostyka

Jak interpretować wyniki mammografii? Co oznacza zagęszczenie piersi?

Mammografia jest uznawana za jedną z najskuteczniejszych metod wczesnego wykrywania raka piersi. Jednak interpretacja wyników tego badania nie zawsze jest prosta, szczególnie dla pacjentów. Jednym z pojęć, które często pojawiają się w opisach mammograficznych, jest „zagęszczenie” piersi. Co dokładnie oznacza to określenie i jak wpływa ono na proces diagnostyczny? Sprawdź, czym jest zagęszczenie w mammografii, jak się ono prezentuje oraz jakie ma znaczenie kliniczne.

Tomosynteza, czyli mammografia wielowarstwowa – co to za badanie?
Diagnostyka

Tomosynteza, czyli mammografia wielowarstwowa – co to za badanie?

Diagnostyka obrazowa piersi odgrywa ważną rolę w wykrywaniu i leczeniu schorzeń tego gruczołu, w tym nowotworów. Wśród różnorodnych metod obrazowania mammografia pozostaje podstawowym badaniem przesiewowym i diagnostycznym. Jednak wraz z rozwojem technologii, pojawiły się również nowoczesne techniki, takie jak tomosynteza, które znacznie usprawniają i ulepszają diagnostykę chorób piersi. Dowiedz się więcej na temat tomosyntezy, poznaj jej kluczowe cechy, zalety oraz wskazania do wykonania tego badania.

Statystyki raka piersi – kto jest na niego najbardziej narażony?
Diagnostyka

Statystyki raka piersi – kto jest na niego najbardziej narażony?

Rak piersi stanowi poważny problem zdrowotny na całym świecie, szczególnie wśród kobiet. W krajach rozwiniętych ten nowotwór złośliwy jest najczęstszym typem raka u płci żeńskiej. W krajach rozwijających się odnotowuje się jego rosnącą tendencję. Sprawdź, kogo najczęściej dotyka rak piersi