W placówce
null

Badania psychotechniczne wykonujemy u osób, które będą mieć do czynienia z prowadzeniem pojazdów, obsługą maszyn oraz wykonywaniem niektórych prac. Decyzję o konieczności przeprowadzenia badań psychotechnicznych podejmuje lekarz w zależności od wskazań zdrowotnych.

Na badanie należy przyjść wypoczętym, a w przeddzień jego wykonania nie należy spożywać alkoholu, leków ani innych środków psychoaktywnych.

  • dowód osobisty - badanie przeprowadza się po sprawdzeniu tożsamości osoby badanej, 
  • prawo jazdy - w przypadku badania kierowców,
  • okulary / soczewki - w przypadku wady wzroku (ich brak może uniemożliwić przeprowadzenie psychotestów),
  • skierowanie na badanie - pracodawca, lekarz, policja.


Uwaga: Nie każda osoba mająca do czynienia z prowadzeniem pojazdów, obsługą maszyn oraz wykonywaniem niektórych prac ma obowiązek wykonania badań psychotechnicznych. Decyzja o skierowaniu Pacjenta na badania psychotechniczne podejmowana jest wyłącznie przez lekarza w zależności od wskazań zdrowotnych.

Miejsca, w których zrealizujesz usługę

Miejsca, w których zrealizujesz usługę

Podobne usługi:

zdrowy kierowca (1).jpg
Zdrowy kierowca
Kierowca samochodu
Zdrowy kierowca
badania_orzecznicze.png
Badania orzecznicze w Krakowie

Zarezerwuj wizytę

Najnowsze artykuły i poradniki

Jak interpretować wyniki mammografii? Co oznacza zagęszczenie piersi?
Diagnostyka

Jak interpretować wyniki mammografii? Co oznacza zagęszczenie piersi?

Mammografia jest uznawana za jedną z najskuteczniejszych metod wczesnego wykrywania raka piersi. Jednak interpretacja wyników tego badania nie zawsze jest prosta, szczególnie dla pacjentów. Jednym z pojęć, które często pojawiają się w opisach mammograficznych, jest „zagęszczenie” piersi. Co dokładnie oznacza to określenie i jak wpływa ono na proces diagnostyczny? Sprawdź, czym jest zagęszczenie w mammografii, jak się ono prezentuje oraz jakie ma znaczenie kliniczne.

Tomosynteza, czyli mammografia wielowarstwowa – co to za badanie?
Diagnostyka

Tomosynteza, czyli mammografia wielowarstwowa – co to za badanie?

Diagnostyka obrazowa piersi odgrywa ważną rolę w wykrywaniu i leczeniu schorzeń tego gruczołu, w tym nowotworów. Wśród różnorodnych metod obrazowania mammografia pozostaje podstawowym badaniem przesiewowym i diagnostycznym. Jednak wraz z rozwojem technologii, pojawiły się również nowoczesne techniki, takie jak tomosynteza, które znacznie usprawniają i ulepszają diagnostykę chorób piersi. Dowiedz się więcej na temat tomosyntezy, poznaj jej kluczowe cechy, zalety oraz wskazania do wykonania tego badania.

Statystyki raka piersi – kto jest na niego najbardziej narażony?
Diagnostyka

Statystyki raka piersi – kto jest na niego najbardziej narażony?

Rak piersi stanowi poważny problem zdrowotny na całym świecie, szczególnie wśród kobiet. W krajach rozwiniętych ten nowotwór złośliwy jest najczęstszym typem raka u płci żeńskiej. W krajach rozwijających się odnotowuje się jego rosnącą tendencję. Sprawdź, kogo najczęściej dotyka rak piersi