W placówce
null

Podczas zabiegu z użyciem lasera niwelowane zostają niektóre problemy układu moczowego związane
z nieprzyjemnym uczuciem suchości, pieczenia i świądu. Pochwa odzyskuje odpowiednią elastyczność i średnicę, dzięki czemu kobiety czerpią większą radość z życia seksualnego, utraconą po porodzie siłami natury czy w okresie menopauzy. Zabiegi niwelują niektóre dolegliwości układu moczowego, których główną przyczyną jest osłabienie mięśni dna miednicy. UltraFrax Reborn pomaga leczyć m.in.: trudności z oddawaniem moczu, nagłe parcie na mocz, nietrzymanie moczu.

Zabieg z wykorzystaniem lasera trwa ok. 15 min i jest praktycznie bezbolesny. Polega na wprowadzeniu do pochwy głowicy lasera 360°, który poprzez swoje działanie aktywuje m.in. biosyntezę kolagenu oraz przywraca odpowiednią zawartość wody w macierzy zewnątrzkomórkowej. Po jego wykonaniu pacjentka może powrócić do codziennych czynności. Przez kilka dni powinna zrezygnować z aktywności seksualnej.


Zabiegowi często poddają się kobiety, które rodziły siłami natury. Taki poród może bowiem prowadzić do znacznego rozluźnienia pochwy, czyli zwiększenia jej średnicy. Laser, który działa bezpośrednio na ścianki pochwy, odpowiednio je napina i modeluje. Po zabiegu pacjentki odzyskują dobre samopoczucie oraz utracony po porodzie komfort odczuwany w trakcie stosunku płciowego.

Miejsca, w których zrealizujesz usługę

Miejsca, w których zrealizujesz usługę

Zarezerwuj wizytę

Najnowsze artykuły i poradniki

Jak interpretować wyniki mammografii? Co oznacza zagęszczenie piersi?
Diagnostyka

Jak interpretować wyniki mammografii? Co oznacza zagęszczenie piersi?

Mammografia jest uznawana za jedną z najskuteczniejszych metod wczesnego wykrywania raka piersi. Jednak interpretacja wyników tego badania nie zawsze jest prosta, szczególnie dla pacjentów. Jednym z pojęć, które często pojawiają się w opisach mammograficznych, jest „zagęszczenie” piersi. Co dokładnie oznacza to określenie i jak wpływa ono na proces diagnostyczny? Sprawdź, czym jest zagęszczenie w mammografii, jak się ono prezentuje oraz jakie ma znaczenie kliniczne.

Tomosynteza, czyli mammografia wielowarstwowa – co to za badanie?
Diagnostyka

Tomosynteza, czyli mammografia wielowarstwowa – co to za badanie?

Diagnostyka obrazowa piersi odgrywa ważną rolę w wykrywaniu i leczeniu schorzeń tego gruczołu, w tym nowotworów. Wśród różnorodnych metod obrazowania mammografia pozostaje podstawowym badaniem przesiewowym i diagnostycznym. Jednak wraz z rozwojem technologii, pojawiły się również nowoczesne techniki, takie jak tomosynteza, które znacznie usprawniają i ulepszają diagnostykę chorób piersi. Dowiedz się więcej na temat tomosyntezy, poznaj jej kluczowe cechy, zalety oraz wskazania do wykonania tego badania.

Statystyki raka piersi – kto jest na niego najbardziej narażony?
Diagnostyka

Statystyki raka piersi – kto jest na niego najbardziej narażony?

Rak piersi stanowi poważny problem zdrowotny na całym świecie, szczególnie wśród kobiet. W krajach rozwiniętych ten nowotwór złośliwy jest najczęstszym typem raka u płci żeńskiej. W krajach rozwijających się odnotowuje się jego rosnącą tendencję. Sprawdź, kogo najczęściej dotyka rak piersi