psycholog warszawa

Psycholog Warszawa

Odczuwasz przygnębienie, źle sypiasz, masz problemy z relacjami lub doświadczasz ataków paniki? A może chcesz rozwinąć swój potencjał, ale nie wiesz, od czego zacząć? W Poradni Zdrowia Psychicznego Harmonia możesz skorzystać z usług psychologa, który pomoże ci w rozwiązaniu problemów. W Warszawie masz do wyboru aż 4 lokalizacje. Sprawdź, gdzie nas znaleźć i umów się na konsultację!

Psycholog Warszawa – oferta Poradni Zdrowia Psychicznego Harmonia

Jeśli szukasz dobrego psychologa w Warszawie, sprawdź ofertę Poradni Zdrowia Psychicznego Harmonia, która należy do grupy LUX MED. W naszych placówkach świadczymy kompleksową opiekę psychologiczną – diagnozujemy i leczymy zaburzenia, w tym depresję, zaburzenia lękowe i zaburzenia snu. Nasi specjaliści pomagają osobom w różnym wieku (dzieciom i dorosłym) i – w zależności od potrzeb – prowadzą terapie indywidualne lub grupowe.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o swojej osobowości lub potrzebujesz rozszerzonej diagnostyki konkretnego problemu (np. ADHD lub zaburzeń ze spektrum autyzmu) możesz wykonać szczegółowe testy psychologiczne, a nasi specjaliści omówią z tobą wyniki.

Psycholog Warszawa  – specjaliści

W Poradniach Zdrowia Psychicznego Harmonia w Warszawie czeka na ciebie ponad 160 doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów, wśród których jest ponad 80 psychologów. Większość z nich oferuje zarówno konsultacje stacjonarne, jak i zdalne (telefoniczne lub online), a niektórzy pracują w językach obcych (m.in. angielskim, niemieckim, hiszpańskim, rosyjskim). Przed umówieniem się na konsultację sprawdź szczegółowe informacje o psychologach w Warszawie na naszej stronie internetowej.

dr Katarzyna Adamczyk

Psycholog
Psychoterapeuta

Znajomość języków:

polski

Rania Al-Mashan

Psycholog
Seksuolog
Psycholog dzieci i młodzieży

Znajomość języków:

polski, angielski

Lekarz / specjalista przyjmuje w:

Radosław Bajkowski

Psycholog
Psychoterapeuta

Znajomość języków:

polski

Lekarz / specjalista przyjmuje w:

Katarzyna Baranowska

Psycholog
Psychoterapeuta

Znajomość języków:

polski

Julia Bilińska

Psycholog

Znajomość języków:

polski

Lekarz / specjalista przyjmuje w:

Paula Błaszczyk

Psycholog
Psychoterapeuta

Znajomość języków:

polski

Lekarz / specjalista przyjmuje w:

Katarzyna Browarska

Psycholog
Logopeda

Znajomość języków:

polski

Lekarz / specjalista przyjmuje w:

Agnieszka Charyton

Psycholog
Coach

Znajomość języków:

polski, angielski

Z jakimi objawami udać się do psychologa w Warszawie?

Jeśli masz problemy natury emocjonalnej, masz trudności z komunikacją lub straciłeś bliską osobę - udaj się na konsultację u psychologa.

Kiedy zgłosić się do psychologa w Warszawie?

Istnieje wiele sygnałów, które mogą wskazywać na to, że potrzebujesz pomocy psychologa. Pierwszym z nich są problemy emocjonalne i psychiczne, które objawiają się jako lęk, smutek, poczucie winy, problemy ze snem, koncentracją lub apetytem. Oprócz tego do specjalisty warto udać się po traumatycznym wydarzeniu (wypadku, śmierci bliskiej osoby itd.) lub w przypadku problemów z nawiązywaniem lub utrzymaniem relacji. Psycholog może pomóc również w problemach behawioralnych takich jak uzależnienia, brak kontroli nad gniewem czy ryzykowne zachowania.

Zobacz także: Jak dbać o zdrowie psychiczne?

Psycholog Warszawa – jak trafić do Poradni Zdrowia Psychicznego Harmonia?

Poradnia Zdrowia Psychicznego Harmonia w Warszawie to sieć 4 placówek. Pierwsza z nich znajduje się przy ul. Taśmowej 7 (Marynarska Business Park) i działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00–20.00. Bez problemu dojedziesz tu komunikacją miejską, a jeśli podróżujesz autem, możesz skorzystać z parkingu dla pacjentów na poziomie -1 w obrębie klatki D (miejsca oznaczone logotypem HM).

Do placówki na ul. Narbutta 83 dojedziesz wszystkimi środkami komunikacji miejskiej lub skorzystasz z parkingu. Na konsultacje możesz umawiać się od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00–20.00 oraz w soboty między 8.00 a 15.00.

Kolejny punkt Poradni Zdrowia Psychicznego Harmonia znajduje się w Biurowcu Rondo 1 przy ul. Rondo ONZ 1 i działa od poniedziałku do piątku między 9.00 a 21.00. Do centrum miasta najlepiej podróżować komunikacją miejską, ale na terenie budynku znajduje się płatny parking, do którego można wjechać od ul. Pańskiej.

Czwarta filia znajduje się przy ul. Kopernika 21/2 i działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00–21.00 oraz w soboty między 9.00 a 15.00. Przychodnia ma jedno wejście od ul. Ordynackiej. Wejście do budynku znajduje się za furtką – aby wejść, należy na domofonie wybrać „1” i udać się do recepcji, która znajduje się na 1. piętrze.

O dokładne wskazówki dojazdu możesz zapytać podczas telefonicznej rezerwacji wizyty pod numerem 22 338 16 11. Na konsultację umówisz się również za pośrednictwem Portalu Pacjenta i poprzez sklep.

Jak przygotować się do wizyty u psychologa w Warszawie?

Przed pierwszą wizytą zastanów się, jakie problemy chcesz omówić z psychologiem. Spróbuj nazwać swoje problemy i niepokojące objawy (jeśli chcesz, możesz zapisać je na kartce). Podczas wizyty postaw na szczerość i otwartość. Pamiętaj, że psycholog ma pomóc, a nie cię oceniać.

Zobacz także: Psycholog czy psychoterapeuta?

Ile kosztuje wizyta u psychologa w Warszawie?

Konsultacja psychologiczna w Poradni Zdrowia Psychicznego Harmonia w Warszawie to koszt od 229 zł.

Część naszych usług dostępna jest w specjalnych, korzystnych cenowo pakietach. Dzięki temu możesz skorzystać z kompleksowej opieki psychologicznej i psychiatrycznej, płacąc mniej niż przy zakupie pojedynczych wizyt.

Artykuły i poradniki na temat psychologii i psychiatrii

Czym jest trauma pokoleniowa? Jaki jest jej wpływ na zachowanie i podejmowanie decyzji?
Psychologia

Czym jest trauma pokoleniowa? Jaki jest jej wpływ na zachowanie i podejmowanie decyzji?

„Trauma pokoleniowa” to określenie odnoszące się do pewnych doświadczeń lub przekonań przekazywanych z jednej generacji na drugą, wiążących się z negatywnymi konsekwencjami. W psychologii pojęcie to nazywane jest również traumą transgeneracyjną i ma związek z długotrwałym procesem, a nie z jednorazowymi sytuacjami. Czym dokładnie charakteryzuje się trauma pokoleniowa i jak wpływa na kolejne generacje? Dowiedz się więcej na ten temat.

DDA a związek – jak przeszłość dorosłych dzieci alkoholików wpływa na relacje?
Psychologia

DDA a związek – jak przeszłość dorosłych dzieci alkoholików wpływa na relacje?

Dorosłe dzieci alkoholików, w skrócie DDA, to osoby, które w swoim życiu mogą napotkać wiele różnego rodzaju trudności i problemów, skorelowanych z dzieciństwem oraz z doświadczeniami ze środowiska, w którym wyrastały. Jednym z poważnych problemów jest sposób nawiązywania głębszych relacji, w tym również związków romantycznych oraz przyjaźni. Dowiedz się więcej o tym, jak wygląda budowanie związku z osobami DDA.

Czym jest epizod maniakalny? Jakie są jego objawy i przyczyny?
Psychologia

Czym jest epizod maniakalny? Jakie są jego objawy i przyczyny?

Choć mogłoby się wydawać, że depresja i epizod maniakalny nie mają ze sobą nic wspólnego, to jednak oba te przypadki należą do zaburzeń nastroju. Tak jak epizod depresyjny, epizod maniakalny jest pewnego rodzaju stanem psychologicznym i fizjologicznym, w którym znajduje się pacjent. Co więcej, w większości przypadków występują łącznie – przeplatają się, głównie w ramach choroby afektywnej dwubiegunowej (ChAD), której rozpowszechnienie w skali światowej wynosi 2–5% i występuje zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Przebieg ChAD charakteryzujący się wyłącznie nawrotami manii jest niezwykle rzadki. Większość pacjentów w całościowym przebiegu choroby, niezależnie od jej podtypu, doświadcza więcej epizodów depresyjnych.