
Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą pracującym w nurcie psychodynamicznym - w trakcie szkolenia. Pracuję z dorosłymi, dziećmi oraz prowadzę konsultacje dla rodziców. Głównie zajmuję się psychoedukacją, poradnictwem psychologicznym, wsparciem w kryzysie oraz treningiem umiejętności społecznych u dzieci. Doświadczenie zdobywałem pracując jako: asystent osoby niepełnosprawnej, podczas praktyk psychoonkologicznych na oddziale onkologicznym dla dorosłych oraz na dziecięcych oddziałach onkologicznych pomagając jako wolontariusz. Prowadziłem warsztaty umiejętności społecznych dla dzieci z diagnozą zespołu Aspergera i ADHD. Regularnie uczestniczę w szkoleniach i konferencjach.
Zakres usług: konsultacja psychologa dla dzieci i młodzieży, konsultacja psychologa dla dorosłych, test psychologiczny osobowości MMPI-2, test psychologiczny w kierunku ADHD dorośli DIVA-5, test psychologiczny w kierunku ADHD dzieci CONNERS 3,test psychologiczny w kierunku oceny poziomu inteligencji, test psychologiczny w kierunku zaburzeń osobowości, test psychologiczny w kierunku zaburzeń ze spektrum autyzmu – ADOS-2
Dowiedz się więcej o ofercie Poradni zdrowia psychicznego Harmonia
Lekarz / specjalista dostępny:
W placówce
Konsultacja telefoniczna
Konsultacja wideo
Znajomość języków:
polski
Leczone choroby:
Kryzys emocjonalny
Zaburzenia emocjonalne
Niskie poczucie własnej wartości
Kryzys zawodowy
Kryzysy życiowe
Depresja
Zaburzenia nastroju
Stres
Lęki
Zaburzenia osobowości
Problemy wychowawcze
Zaburzenia w relacjach międzyludzkich
Wykształcenie:
Absolwent Uniwersytetu SWPS w Warszawie.
Absolwent University of Almeria (Spain).
W trakcie 4-letniego szkolenia w Szkole Psychoterapii Dzieci i Młodzieży w Ośrodku ReGeneRacja we współpracy z Laboratorium Psychoedukacji.
Artykuły i poradniki tego specjalisty

ADHD u kobiet – objawy i diagnoza. Jak sobie z tym radzić?
ADHD (ang. Attention Deficit Hyperactivity Disorder), czyli zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi, przez wiele lat było stereotypowo postrzegane jako zaburzenie dotyczące głównie chłopców i mężczyzn. Jednak badania naukowe jasno wskazują, że ADHD u kobiet występuje równie często . U nich objawy są jednak często bardziej subtelne i trudniejsze do zauważenia, co sprawia, że wiele pacjentek latami może zmagać się z niezrozumieniem, niską samooceną i błędnymi diagnozami, które negatywnie wpływają na ich życie.
Celem tego artykułu jest przedstawienie specyfiki ADHD u kobiet, omówienie objawów, procesu diagnostycznego oraz metod terapii, aby zachęcić do poszukiwania wsparcia i przełamywania utartych przekonań związanych z tym zaburzeniem