W placówce
null

Chcesz poprawić zdolności motoryczne Twojego organizmu, takie jak siła, szybkość, wytrzymałość, gibkość czy koordynacja ruchowa? Nasi specjaliści pomogą Ci to osiągnąć. Zapraszamy Cię do uczestniczenia w specjalistycznych zajęciach fizjoterapeutycznych, podczas których zastosowany będzie trening motoryczny.

Ten rodzaj treningu polega na maksymalizowaniu ludzkich umiejętności i możliwości motorycznych w jak najkrótszym czasie. Prowadzony przez fizjoterapeutę jest działaniem nieszkodzącym zdrowiu - specjalista nie będzie bagatelizował objawów bólowych, zadba o to, abyś podczas ćwiczeń nie przeciążał mięśni i stawów oraz nie wychodził poza granice fizjologiczne ruchów.


Specjalistyczny trening budujący masę mięśniową pozwoli Ci poprawić siłę lub odbudować mięsień po kontuzji. Dzięki prawidłowo prowadzonym zajęciom rozciągania wreszcie będziesz czuć się lekko i elastycznie, nie narażając się na kontuzje, a trudne zadania ze złożonymi ruchami poprawią Twoją koordynację. Ten rodzaj zajęć kierowany jest do ludzi aktywnych chcących poprawić swoje umiejętności ruchowe, ale również do sportowców wyczynowych mających na celu kształtowanie zdolności motorycznych w przygotowaniu do sezonu lub w drodze do poprawy wyniku sportowego. Trening motoryczny możesz stosować równolegle z procesem leczenia konkretnej kontuzji, jak również niezależnie.



Zajęcia przygotowane przez naszych specjalistów odbywają się przez 1,5 h lub 1 h w specjalnie przystosowanych do tego salach lub w obiektach zewnętrznych. Usługa jest dostępna w pakietach po 5, 10 i 15 zajęć. Cykl treningowy rozpoczyna się i kończy oceną funkcjonalną organizmu (jeśli cykl treningowy będzie trwał dłużej niż 6 tygodni, możemy użyć oceny funkcjonalnej do monitorowania efektów pracy w czasie cyklu).

Miejsca, w których zrealizujesz usługę

Miejsca, w których zrealizujesz usługę

Podobne usługi:

sport-fizjoterapia.jpg
Trening funkcjonalny

Zarezerwuj wizytę

Najnowsze artykuły i poradniki

Jak interpretować wyniki mammografii? Co oznacza zagęszczenie piersi?
Diagnostyka

Jak interpretować wyniki mammografii? Co oznacza zagęszczenie piersi?

Mammografia jest uznawana za jedną z najskuteczniejszych metod wczesnego wykrywania raka piersi. Jednak interpretacja wyników tego badania nie zawsze jest prosta, szczególnie dla pacjentów. Jednym z pojęć, które często pojawiają się w opisach mammograficznych, jest „zagęszczenie” piersi. Co dokładnie oznacza to określenie i jak wpływa ono na proces diagnostyczny? Sprawdź, czym jest zagęszczenie w mammografii, jak się ono prezentuje oraz jakie ma znaczenie kliniczne.

Tomosynteza, czyli mammografia wielowarstwowa – co to za badanie?
Diagnostyka

Tomosynteza, czyli mammografia wielowarstwowa – co to za badanie?

Diagnostyka obrazowa piersi odgrywa ważną rolę w wykrywaniu i leczeniu schorzeń tego gruczołu, w tym nowotworów. Wśród różnorodnych metod obrazowania mammografia pozostaje podstawowym badaniem przesiewowym i diagnostycznym. Jednak wraz z rozwojem technologii, pojawiły się również nowoczesne techniki, takie jak tomosynteza, które znacznie usprawniają i ulepszają diagnostykę chorób piersi. Dowiedz się więcej na temat tomosyntezy, poznaj jej kluczowe cechy, zalety oraz wskazania do wykonania tego badania.

Statystyki raka piersi – kto jest na niego najbardziej narażony?
Diagnostyka

Statystyki raka piersi – kto jest na niego najbardziej narażony?

Rak piersi stanowi poważny problem zdrowotny na całym świecie, szczególnie wśród kobiet. W krajach rozwiniętych ten nowotwór złośliwy jest najczęstszym typem raka u płci żeńskiej. W krajach rozwijających się odnotowuje się jego rosnącą tendencję. Sprawdź, kogo najczęściej dotyka rak piersi