Stosuję podejście integracyjne oraz systemowo-ericksonowskie rozszerzone o wiedzę z innych nurtów, takich jak ACT, TDB, terapia koherencji, poznawczo- behawioralna i inne co pozwala na osiąganie dużej skuteczności w pracy z różnymi trudnościami i zaburzeniami psychicznymi takimi jak: zaburzenia nastroju, lękowe, obsesyjno-kompulsyjne, zaburzenia snu. Prowadzę terapie zaburzeń odżywiania (bulimia i inne), otyłości, nadwagi, terapie po operacjach bariarycznych a także pracuje z dziećmi mającymi trudności w jedzeniu (niejadek, neofobia i inne). Wykonuję analizę składu ciała (metodą bioelektrycznej impedancji na analizatorze Inbody 120), monitorowanie masy ciała przy nadwadze, otyłości, bulimii i innych zaburzeniach odżywiania. psychologiczne podejście do odchudzania pozwala zwykle osiągnąć zamierzony efekt i oczekiwaną masę ciała bez stosowania diety i bez ryzyka efektu jojo. Porada psychodietetyczna może często zastąpić wizytę u dietetyka. Stosuję holistyczne podejście do problemów Pacjenta – omawiam problemy psychologiczne i somatyczne. Pracuę zgodnie z zasadami Kodeksu Etycznego psychologa oraz pod stałą superwizją. Doświadczenie zdobywałam w poradniach psychologicznych, szpitalu Vratislavia Medica, w Dolnośląskim Centrum Dziecięcym we Wrocławiu, w Domu Dziennej Pomocy, współpracuję z Fundacją Bajkowy Świat.
Zakres usług: konsultacja psychoterapeuty, konsultacja dietetyka i psychodietetyka, konsultacja psychologa dla dorosłych
Dowiedz się więcej o ofercie Poradni zdrowia psychicznego Harmonia
Lekarz / specjalista dostępny:
W placówce
Konsultacja telefoniczna
Konsultacja wideo
Znajomość języków:
polski
Nurt psychologiczny:
Nurt integracyjny
Leczone choroby:
Bulimia
Zaburzenia odżywiania
Otyłość
Jedzenie pod wpływem emocji
Jedzenie selektywne
Neofobia
Kompulsywne objadanie się
Wykształcenie:
Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim.
Studia Podyplomowe na kierunku psychodietetyka.
Obecnie w trakcie certyfikacji we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii na całościowym Kursie Psychoterapii Atestowanym przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Polskiego Towarzystwa psychologicznego.